Zastavme Korupciu
Zastavme Korupciu
11. 03. 2020

Cez čiaru: Chráni Viera Tomanová práva detí?

Práva detí má už roky chrániť výsostne politická nominantka Viera Tomanová. Ako je možné, že namiesto ochrany tých najzranitelnejších odporúča konkrétneho komerčného advokáta. V niektorých sporoch nevedo, prečo nezasahuje a dokonca sa stretne aj Marianom Kočnerom.

Nenastal čas, aby deťom v zložitých životných situáciách konečne niekto naozaj aj pomohol? Viac zisťoval reportér v relácii Cez čiaru Pavol Fejér.

Investigatívny formát Cez čiaru je výsledkom spolupráce Pavla Fejéra a Kataríny Jánošíkovej s Nadáciou Zastavme korupciu. Od októbra 2018 reláciu Cez čiaru vysielame na SME.sk.


11. 03. 2020
Zastavme Korupciu

Zastavme Korupciu

Cieľom Nadácie je čo najviac obmedziť korupciu a jej ničivé dopady na kvalitu života a podnikania na Slovensku. Snaží sa o to zvyšovaním povedomia o korupcii, jej dopadoch a možných riešeniach, ako aj aktivizáciou širokej verejnosti v otázkach verejného záujmu. Zároveň sa venuje pomoci whistleblowerom, podpore investigatívneho žurnalizmu a presadzovaniu systémových opatrení, ktoré sú nevyhnutnou podmienkou efektívneho boja proti korupcii.